Izvješće o provjeri formalnih uvjeta prijavljenih kandidatura za izbor članova i zamjenika članova savjeta mladih Zagrebačke županije

22. veljače 2018.

Županjska skupština Zagrebačke županije na svojoj 5. sjednici, održanoj dana 15. veljače 2018. godine prihvatila je izvješće o provjeri formalnih uvjeta prijavljenih kandidatura za izbor članova i zamjenika članova savjeta mladih Zagrebačke županije

Javni poziv za isticanje kandidatura za izbor članova i zamjenika članova Savjeta mladih Zagrebačke županije objavljen je dana 30. prosinca 2017. godine s rokom za dostavu prijedloga do dana 15. siječnja 2018. godine.

Odbor za izbor i imenovanja Županijske skupštine Zagrebačke županije nakon izvršene provjere o ispunjavanju formalnih uvjeta prijavljenih kandidatura za izbor članova i zamjenika članova Savjeta mladih Zagrebačke županije, utvrdio je da po objavljenom predmetnom Javnom pozivu nije pristigao dovaljan broj kandidatura koje udovoljavaju formalnim uvjetima iz objavljenog Javnog poziva odnosno nije pristigao dovoljan broj kandidatura koje su pravovremene i potpune.

Preuzmite dokumente

Zaključak Skupštine