Održana 10. sjednica Savjeta mladih Zagrebačke županije

3. srpnja 2019.

Na 10. sjednici Savjeta mladih Zagrebačke županije, održanoj 26. lipnja 2019., članice i članovi Savjeta mladih razmatrali su prijedloge akata koji su upućeni na dnevni red 12. sjednice Županijske skupštine Zagrebačke županije.

Članice i članovi Savjeta mladih Zagrebačke županije jednoglasno su dali pozitivna mišljenja na Prijedlog Godišnjeg izvještaja o izvršenju Proračuna Zagrebačke županije za 2018. godinu, Prijedlog Zaključka o davanju suglasnosti na Izvještaj o izvršenju financijskog plana Županijske uprave za ceste Zagrebačke županije za razdoblje od 01. siječnja do 31. prosinca 2018. godine, te na Prijedlog Zaključka o dodjeli javnih priznanja Zagrebačke županije u 2019. godini.

Također, predsjednik Savjeta mladih Mihael Karačić, osvrnuo se na svoje prisustvovanje svečanom primanju kod Predsjednice Republike Hrvatske Kolinde Grabar-Kitarović povodom obilježavanja Dana državnosti 25. lipnja, na kojem je imao priliku razgovarati s predsjednicima Savjeta mladih drugih županija o predstojećim aktivnostima.