Održana edukacija – Jednodnevna obuka članova Savjeta mladih

19. prosinca 2022.

Savjet mladih Zagrebačke županije sudjelovao je u projektu Udruge gradova u Republici Hrvatskoj koja je provela edukaciju - Jednodnevna obuka članova Savjeta mladih. Edukacija je održana u prostorijama Pučkog otvorenog učilišta Velika Gorica u subotu 17. prosinca 2022. godine. Kao predavači ispred Udruge gradova u Republici Hrvatskoj sudjelovali su Mario Žuliček i Hrvoje Kovač, a kao gost sudjelovao je i Marko Martinčević, glavni tajnik Koordinacije savjeta mladih Republike Hrvatske. Na edukaciji su uz članove i članice Savjeta mladih Zagrebačke županije, sudjelovali članovi i članice Savjeta mladih Grada Velika Gorica te Savjeta mladih Općine Jakovlje. Na edukaciji mladi su mogli detaljnije naučiti o funkciji savjeta mladih kao savjetodavnog tijela, te aktivnostima i načinu rada članova i članica savjeta mladih. Isto tako, ova edukacija imala je za cilj povezivanje članova i članica savjeta mladih s područja Zagrebačke županije kako bi razmijenili ideje za buduću uspješnu suradnju.