Poziv na 1. sjednicu Koordinacije Savjeta mladih Zagrebačke županije

6. studenoga 2019.

Poštovani/e,

U privitku se nalazi Poziv Mihaela Karačića, predsjednika Savjeta mladih Zagrebačke županije na sjednicu koordinacije Savjeta mladih Zagrebačke županije u organizaciji Savjeta mladih Zagrebačke županije koja će se održati u subotu, 9. studenoga 2019. godine u Panorama Zagreb Hotel, Trg Krešimira Ćosića 9, s početkom u 10 sati.

Molimo Vas da predmetni Poziv proslijedite predsjednicima/cama savjeta mladih u Vašoj jedinici lokalne samouprave. Potvrdu odaziva na Poziv potrebno je uputiti najkasnije do 7. studenoga 2019. godine na e-mail adresu: vedran.batrla@zagrebacka-zupanija.hr ili na broj telefona 01/6009-453 (Vedran Batrla).

Preuzmite dokumente

Poziv na 1. sjednicu Koordinacije Savjeta mladih Zagrebačke županije