Utvrđen Popis važećih kandidatura za izbor članova i zamjenika članova Savjeta mladih Zagrebačke županije

11. travnja 2018.

Odbor za izbor i imenovanja Županijske skupštine Zagrebačke županije na svojoj 13. sjednici, održanoj dana 6. travnja 2018. godine utvrdio je Izvješće o provjeri formalnih uvjeta prijavljenih kandidatura za izbor članova i zamjenika članova Savjeta mladih Zagrebačke županije, te Popis važećih kandidatura za izbor članova i zamjenika članova Savjeta mladih Zagrebačke županije.

Preuzmite dokumente

Preuzmite